Біля кордону з Польщею затримали двох громадян Індії

НАЗАД
25 квiтня 2018 10:56

Затримати іноземців вдалось за кілька десятків метрів від сусідньої Польщі, саме під час спроби подолання загороджувального паркану.

Біля українсько-польського кордону прикордонники Мостиського загону виявили та затримали двох іноземців, які мали намір незаконно потрапити до сусідньої країни.

Учора дільничному інспектору прикордонної служби від жителів села Шегині надійшла інформація про двох незнайомців азіатської зовнішності, які перебували поблизу кордону. На пошуки невідомих з підрозділу вибула група реагування. Затримати іноземців вдалось за кілька десятків метрів від сусідньої Польщі, саме під час спроби подолання загороджувального паркану. Затримані виявились громадянами Індії 1986 та 1991 років народження. При собі вони мали паспортні документи. Правоохоронці з’ясували, що на територію України іноземці прибули встановленим порядком, однак продовжили подорож чомусь у незаконний спосіб.

Стосовно затриманих громадян складені протоколи. Рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України прийматиме суд.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси