(ВІДЕО) Більше 5 тонн спирту та фальсифікованого коньяку викрили в Одеській області

НАЗАД
21 липня 2016 07:40

Державна прикордонна служба України у взаємодії з іншими відомствами продовжує системні міри з викриття та припинення спроб протиправної діяльності на кордоні та в прикордонні. Зокрема, в Одеській області комплекс заходів направлений на протидію незаконно

Державна прикордонна служба України у взаємодії з іншими відомствами продовжує системні міри з викриття та припинення спроб протиправної діяльності на кордоні та в прикордонні. Зокрема, в Одеській області комплекс заходів направлений на протидію незаконному обігу підакцизних товарів.

Одну зі схем за якою ділки прокручували оборудки зі спиртом та фальсифікованими горілчаними виробами викрили оперативні співробітники Ізмаїльського прикордонного загону. При цьому оборудки здійснювалися у  контрольованих прикордонних районах, а також в тилових областях України з використанням можливостей однієї з логістичної компанії.

Про виявлення ознак кримінальних правопорушень прикордонники відразу поінформували Білгород-Дністровську ОДПІ ГУ ДФС України в Одеській області, зі співробітниками якої було організовано тісну взаємодію.

Як результат, в рамках кримінального провадження вчора спільною слідчо-оперативною групою на виконання Ухвали Приморського районного суду м. Одеси за місцем розташування представництва логістичної компанії в місті Рені, а також у двох приватних домоволодіннях одночасно були проведені обшуки.

У ході обшуків було виявлено підакцизну фальсифіковану продукцію, яка знаходилася в ємностях об’ємом від 1,5 літрів до 1000 літрів. Також там знаходилися складові для виготовлення фальсифікату, серед яких зокрема ароматизатори та інші. Загальний об’єм знахідок сягнув більше 2,5 тонн спирту та 2700 літрів фальсифікованого коньяку.

Крім того, під час слідчих дій в одному із приватних домоволодінь правоохоронці зафіксували спробу знищення фальсифікату шляхом його зливання.

Слідчі заходи тривають.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси