Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Завжди напоготові: коли девіз не просто гасло
22/05/20 - 08:31

Морські прикордонники оперативно відгукнулися на запит про допомогу.

Під час виконання планових робіт на одному з буксирів Одеського порту, що перебував за межами територіального моря, у капітана стався серцевий напад. Через відкриті канали зв'язку екіпаж звернувся до служб порту із проханням надати допомогу. Найближчим некормерційним судном до буксира був корабель Морської охорони «Григорій Куроп'ятников», що ніс службу в цьому районі.

Екіпаж буксира, надавши первинну медичну допомогу капітану, максимальним ходом рушив в порт Одеси, куди вже було викликано швидку медичну допомогу.

 Корабель Морської охорони супроводжував буксир, в готовності за потреби надати допомогу. Тим часом, з порту, назустріч буксиру та кораблю вирушив малий швидкісний катер Морської охорони із медиком відділу спеціальних дій та санітарною валізою на борту.

Аби зайвий раз не турбувати хворого, буксир чимдуж прямував у порт, не пересаджуючи капітана, але у супроводі катера Морської охорони із лікарем, що був готовий надати кваліфіковану допомогу.

На щастя, встигли вчасно. Капітана передано фахівцям швидкої медичної допомоги, загрози життю немає. Екіпаж буксира подякував Морській охороні, що не покинули в морі наодинці з недугою.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню