Загальний пасажиропотік на кордоні, лінії розмежування та адмінмежі з Кримом за добу склав 30,8 тисяч осіб

НАЗАД
21 березня 2020 10:38

Упродовж минулої доби, з 20 по 21 березня, прикордонники здійснили оформлення 30,8 тисячі осіб.

Зокрема на державному кордоні оформлено 27,3 тисячі осіб, на лінії розмежування – 3,1 тисячі осіб і на адмінмежі – 368 осіб.

Переважна їх більшість – понад 19 тисяч – це оформлення наших співвітчизників, які прямували на в’їзд із-за кордону та з тимчасово окупованих територій України.

Державна прикордонна служба України продовжує роботу та взаємодію з іншими органами щодо забезпечення доставки додому українців, які знаходяться на суміжній стороні без транспортних засобів. Упродовж доби із залучення транспортних засобів органів місцевої влади та ДСНС забезпечено доставку в Україну майже 2,9 тис. наших співвітчизників.

Варто зазначити, що в певних випадках (через обмежене сполучення) транспортні засоби надані місцевою владою, доставляють людей з кордону до областей та регіонів їх проживання.  

Зауважимо, що окрім прикордонного контролю прикордонники разом з представниками санітарно-карантинних підрозділів здійснюють заходи, спрямовані на виявлення ознак захворювання у громадян. Минулої доби провели опитування щодо стану здоров’я та виміри температури у 21,5 тисячі осіб, які їхали з-за кордону чи тимчасово окупованих територій. Упродовж доби осіб, які поверталися із-за кордону, з підвищеною температурою не виявлено.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси