Внутрішня безпека Держприкордонслужби затримала прикордонницю, яка під ключ «оформляла» українцям громадянство Ізраїлю та країн ЄС

НАЗАД
07 липня 2021 17:51

На Закарпатті сьогодні затримали інспекторку одного з прикордонних підрозділів за корупцію та зловживання впливом

Військовослужбовицю затримали поблизу місця проживання під час отримання нею третьої частини неправомірної вигоди – 3 тисяч євро. Встановлено, що загальна сума неправомірної вигоди складала 8000 євро. За такі кошти інспектор обіцяла сприяти у швидкому отриманні іноземного громадянства, використовуючи власні контакти у дипломатичних установах. У вартість «послуг» жінка також включила перевірку паспортного документа за допомогою баз даних прикордонних відомств України та іноземної держави а також сприяння у безперешкодному перетинанні кордону. Забезпечуючи підготовку паспортів країн ЄС та Ізраїлю жінка послуговувалася власними зв’язками в Україні та закордоном.

Під час обшуку в оселі прикордонниці виявили паспорт громадянина Угорщини, виданий на її ім’я, травматичний пістолет без дозвільних документів та паспорт Азербайджанської Республіки (ймовірно з підробленою інформаційною сторінкою) на ім’я третьої особи.

Заходи проводили співробітники підрозділу внутрішньої безпеки Держприкордонслужби, в рамках кримінального провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 ККУ «Зловживання впливом». Затримання проводилося спільно зі співробітниками СБУ, слідчими ДБР, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері після документування злочину.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру та обрання запобіжного заходу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси