Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) Температурний скринінг на кордоні. Ситуація контрольована
26/02/20 - 13:27

Як вже повідомлялося, учора вранці співробітники Держприкордонслужби розпочали температурний скринінг осіб, які прямують на в’їзд в Україну.

Першим таким пунктом пропуску стала «Тиса», що на кордоні з Угорщиною, де протягом доби прикордонники здійснили перевірку температури тіла у понад 2100 осіб.

Голова відомства особисто взяв під контроль організацію заходів не тільки в даному пункті пропуску, а й в інших на кордоні з країнами ЄС, що направлені на посилення контролю з недопущення поширення коронавірусу в Україну.

Наголосимо, що температурна перевірка громадян, які прилітають в Україну, також здійснюється і в міжнародних аеропортах.

Окремо додамо, що на даний час прийнято рішення силами Державної прикордонної служби та Міністерства охорони здоров’я проводити температурний скринінг усіх громадян, які прибувають на територію України. Зокрема, він здійснюватиметься для громадян, які слідують в Україну з будь-якої країну світу, як авіасполученням, так і через усі автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні України.

Ситуація на кордоні перебуває під контролем у цілодобовому режимі.

Крім того, продовжується мобілізація всіх необхідних ресурсів, в тому числі щодо забезпеченості приладами для вимірювання температури та засобами індивідуального захисту.

Ці заходи Держприкордонслужба здійснює спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я України, фіскальної служби та органами місцевого самоврядування.

Наголосимо, що у разі фіксації на кордоні людини із підвищеною температурою та початковими ознаками захворювання – вона одразу ж направляється на додаткове обстеження.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню