В водах Азовського моря прикордонники фіксують провокативні дії

НАЗАД
26 липня 2019 09:02

З напрямку, де розпізнаний один з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору.

Упродовж двох діб, приблизно в однакові часові періоди, після 21.00, в Маріупольському районі Азовського моря тактичні групи катерів Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних сил спостерігають певні провокативні дії.

З напрямку, де розпізнаний один з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, що тримається на певній відстані, з настанням темряви, відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору. Так звані сеанси освітлення тривають по декілька хвилин. Шкоди здоров’ю екіпажів та виходу з ладу технічних засобів після впливу променя на даний час не зафіксовано. Однак, беручи до уваги, що подібні явища, які мали місце на лінії розмежування на суходолі, неодноразово призводили до травмування військовослужбовців, вжито відповідних заходів із захисту життя та здоров’я персоналу.

За даним фактом повідомлено  територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ.

Морська охорона Держприкордонслужби продовжує відслідковувати дії кораблів Берегової охорони ФСБ РФ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси