Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В рамках проведення декомунізації назви деяких прикордонних підрозділів перейменовані на честь українських діячів
20/09/16 - 09:08

У Державній прикордонній службі України, на виконання указів Президента України, Уряду та у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхн

У Державній прикордонній службі України, на виконання указів Президента України, Уряду та у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», проводяться заходи щодо ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму.

В рамках заходів з декомунізації в прикордонному відомстві уточнено та перейменовано раніше присвоєні радянські. Зважаючи на перейменування певних населених пунктів, назви окремих загонів та відділів прикордонної служби, які знаходяться в межах цих пунктів,також змінюються. Так, Котовський прикордонний загін перейменовано на Подільський, а відділ прикордонної служби «Іллічівськ» Одеського прикордонного загону – на  «Чорноморськ».  

Загалом в прикордонному відомстві налічується 34 іменні підрозділи, 11 з яких вже найменовані на честь видатних українських діячів та діячів новітнього часу в історії України. Серед них відділ прикордонної служби «Шалигіне» імені Петра Калнишевського, відділ прикордонної служби «Мігове» імені Українського козацтва, корабель морської охорони «Павло Державін» та інші.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню