В Одесі ввели в обіг поштові марки «Нескорений Південь», присвячені прикордонникам

НАЗАД
12 серпня 2023 12:29

Учора в Одесі відбулося спецпогашення поштової марки «Нескорений Південь», присвяченої охоронцям південних рубежів.

Ідея створення проєкту належить відомому одеському фотохудожнику Борису Бухману, Укрпошті та прикордонникам.

На поштових марках відтворено образи вартових Півдня, які уособлюють мужність і незламність українського війська в боротьбі за незалежність України. Вони символізують відважність, стійкість, безстрашність кожного Героя-прикордонника, які 24/7 стоять на варті нашої держави, їх силу та міць, а також безумовну віру в Перемогу кожного українця!

Поштові марки з початком війни стали більше ніж просто засобом оплати кореспонденції. Вони стали зброєю України на міжнародній арені.

«Марки присвячені нашим прикордонникам, адже саме вони з перших днів війни – і не тільки з 24 лютого, а й з 2014 року, першими вступили в бій з ворогом на державному кордоні. Прикордонники – справжні герої, які успішно виконали та виконують сотні й сотні бойових завдань. Коли я повертаюсь в Україну, а я – «виїзний» – часто їжджу за кордон проводити свої виставки, то першими мене зустрічають наші прикордонники з посмішкою на обличчі. Я дуже гордий за нашу країну. Цей поштовий випуск – присвята та прояв вдячності нашим захисникам, адже вони – нащадки козаків – гідно проходять усі випробування, які випали на долю нашої країни!», - підкреслив Борис Бухман.

Після погашення марки гості оглянули експозицію фотографій Бориса Бухмана, які він зробив вже під час повномасштабного вторгнення.

Марки будуть у продажу разом з поштовим набором: конверт та картки. Кошти, отримані з їх продажу, будуть спрямовані на потреби захисників України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси