Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Українець намагався незаконно перемістити до РФ деталі для двигуна
07/09/18 - 10:53

Сьогодні вночі правоохоронці затримали чергового порушника кордону, який намагався на транспортному засобі перемістити через кордон до РФ товари народного споживання поза встановленими пунктами пропуску.

Так, напередодні ввечері від співробітників оперативних підрозділів Східного регіонального управління та Служби безпеки України до військовослужбовців відділу прикордонної служби «Веселе», що на Харківщині,  надійшла інформація про можливу контрабандну діяльність на державному кордоні, а саме на напрямку населених пунктів Борисівка – Сонцівка (РФ). Для перевірки інформації на місце події одразу ж висунувся прикордонний наряд, який виявив та затримав неподалік держрубежу автомобіль УАЗ. За кермом транспортного засобу знаходився громадянин України 1999 року народження. В ході огляду авто, в багажному відділенні було виявлено картонні коробки з деталями для двигуна.

Відносно правопорушника, жителя прикордонного селища Борисівка, складено протокол про здійснення адміністративного правопорушення. Автомобіль разом із товаром було вилучено та передано представникам фіскальної служби. Наразі проводяться заходи щодо оцінки майна.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню