Учора прикордонники затримали трьох порушників – єгиптянина, румуна та росіянина

НАЗАД
28 листопада 2020 09:29

Іноземців затримали прикордонники Львівського, Мукачівського та Сумського загонів.

Іноземця, який мав намір нелегально потрапити до країн ЄС, затримав прикордонний наряд відділу «Краківець» Львівського прикордонного загону.

Про незнайомця, який прямував у напрямку кордону з Польщею, повідомив охоронців кордону місцевий мешканець. Група реагування одразу затримала невідомого чоловіка. Ним виявився громадянин Єгипту.

Іноземця доставлено до прикордонного підрозділу для проведення перевірочних заходів та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

А на кордоні з РФ прикордонники Сумського загону учора ввечері затримали росіянина. Іноземець, 1954 року народження, незаконно перетнув українсько-російський кордон, щоб потрапити в Україну. Чоловіка притягнули до відповідальності за незаконне перетинання кордону, крім того, йому буде заборонено в’їзд на територію України. Після проведення необхідних процедур порушника повернуть назад до РФ.

Інший іноземець – громадянин Румунії – учора теж незаконно перетнув кордон з Румунії в Україну та був затриманий групою реагування відділу «Дякове» Мукачівського загону. Його також притягнули до адміністративної відповідальності та передали румунським прикордонникам.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси