У новому 2022 році кордон України перетнули понад 140 тис. осіб

НАЗАД
03 сiчня 2022 13:05

З початку 2022 року прикордонники пропустили через державний кордон на в’їзд та виїзд усього понад 141 тис. осіб, а також 23,7 тис. транспортних засобів.

Відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з них 25 – громадяни РФ.

Прикордонні наряди затримали 10 осіб за незаконне перетинання та спробу незаконного перетинання державного кордону поза пунктами пропуску.

З використанням програмного забезпечення SafeBorder з початку 2022 року прикордонники перевірили понад 24 тис. COVID-19-сертифікатів, виявили 6 підроблених (3 – в ОКПП «Київ» та 3 в пунктах пропуску Південного регіонального управління).

В пунктах пропуску прикордонники вручили 24 правопорушникам копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Найбільше таких постанов вручено на кордоні з Молдовою – 17 (в пунктах пропуску «Кучурган», «Платонове», «Могилів-Подільський», «Виноградівка», «Табаки», «Старокозаче»). На порушників правил дорожнього руху «несподіванки» також чекали в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю – вручено 3 постанови (в пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Виступовичі»), на кордоні з РФ (пункт пропуску «Бачівськ») – вручено 1 постанову, а на кордоні з Польщею в пункті пропуску «Ягодин» – теж 1 постанову. Ще двом порушникам постанови вручені в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Зазначимо, що для забезпечення ритмічності пропускних операцій на період Новорічних та Різдвяних свят у пунктах пропуску збільшена кількість прикордонних нарядів з перевірки документів та огляду транспортних засобів.

Громадянам, які планують закордонні подорожі, рекомендуємо обирати найменш завантажені пункти пропуску. Стан завантаженості пунктів пропуску можна відстежувати на онлайн-ресурсах, в тому числі офіційному сайті Держприкордонслужби України https://dpsu.gov.ua/ua/map/ або сторінці Facebook Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси