телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У Варшаві відбувся брифінг учасників спільної операції «Ключові точки. Наземний кордон»
13/03/19 - 09:59

Учора в Варшаві на базі штаб-квартири європейської Агенції з прикордонної та берегової охорони (FRONTEX) відбувся координаційний брифінг країн-учасників спільної операції «Ключові точки. Наземний кордон».

У заході взяли участь співробітники Держприкордонслужби, які проходять службу в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Тиса», «Ужгород», «Гоптівка», «Кучурган» та «Ягодин». Під час брифінгу експерти FRONTEX ознайомили учасників із задумом та планом спільної операції, організаційними вимогами до проведення заходів в європейських пунктах пропуску для автомобільного сполучення, що прийматимуть українських прикордонників. Крім того, на зустрічі сторони обговорили питання важливості співробітництва між прикордонним відомством України та європейською Агенцією з прикордонної та берегової охорони FRONTEX в рамках розвитку інтегрованої системи охорони кордонами.

Цей захід є надзвичайно важливим для Державної прикордонної служби України та для держави в цілому, зокрема й для посилення оперативної взаємодії на зовнішніх кордонах нашої країни, в рамках подальшого розвитку та європейської інтеграції. Крім того, проведення спільної операції «Ключові точки. Наземний кордон» сприятиме обміну теоретичними знаннями та практичними навичками українських прикордонників з експертним досвідом провідних фахівців представництва FRONTEX, що слугуватиме створенню та підтриманню позитивного іміджу Державної прикордонної служби України на світовій арені.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню