телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили громадянина, якого розшукували правоохоронні органи
10/06/19 - 12:36

Під час заходів перевірки прикордонники продовжують виявляти осіб, які розшукуються правоохоронними органами за скоєння злочинів.

Так, учора у контрольний пункт «Каланчак» із Криму в напрямку материкової частини України прибув українець, в якого прикордонники спочатку виявили в паспорті заборонену георгіївську стрічку. Чоловік повідомив, про те, що вона заборонена в Україні, він нібито не знав.Також під час перевірки документів прикордонники встановили, що громадянин розшукується правоохоронцями Чернігівської області за вчинення злочину, передбаченого частиною 1 ст.121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Крім того, під час опитування прикордонники встановили, що цей громадянин перебуваючи в Криму здійснив виїзд до Російської Федерації через так званий керченський міст. Тобто порушив державний кордон, відповідальність за яке передбачено статтею 204-2 КУпАП.

На порушника військовослужбовці склали адмінпротокол та в подальшому встановленим порядком передали представникам Національної поліції.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню