У КПВВ «Гнутове» зупинили донеччанина із саксофоном вартістю більше півмільйона гривень

НАЗАД
16 квiтня 2019 12:47

На виконання розпорядження Командувача Об'єднаних сил прикордонники та співробітники ДФС України продовжують посилювати заходи боротьби з незаконним переміщенням товарів через лінію розмежування.

Так,учора, для проходження контрольних процедур на виїзд до тимчасово окупованої території України в КПВВ «Гнутове» прибув 45-річний громадянин України, який їхав автомобілем «Рено» з Маріуполя до Донецька. Під час огляду його транспортного засобу оглядова група прикордонників та представників ДФС, що спільно діють у складі Об'єднаних сил, виявили саксофон, якого заховали серед одягу в багажному відділенні авто. Згодом експерти встановили, що знахідка виявилась музичним інструментом моделі класу «люкс» виробництва відомого світового виробника Henri Selmer Paris, що лідирує серед популярних духових музикальних інструментів ручної роботи. 

З пояснень водія стало відомо, що інструмент його нібито попросили перевезти через лінію розмежування та передати музичному майстру в окупованому Донецьку. Документів на коштовний саксофон чоловік не мав, тож і не міг підтвердити, що його не було отримано злочинним шляхом. Сума оцінки музичного інструменту сягає 560 тисяч гривень.

Інструмент вилучено та передано компетентним органам. Відносно громадянина складено протокол про адмінправопорушення за ч.1 ст. 204-3 КУпАП (Порушення порядку переміщення товарів).

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси