У «Борисполі» громадянин Киргизії намагався втекти від прикордонників

НАЗАД
21 березня 2019 12:29

Нестандартна ситуація склалася сьогодні в аеропорту «Бориспіль».

Близько восьмої години ранку у пункт пропуску «Бориспіль» рейсом зі Стамбула прибув громадянин Киргизької Республіки 1983 року народження. Під час проходження процедури митного контролю вищезазначений громадянин здійснив спробу втечі за межі пункту пропуску.

В результаті група реагування охоронців кордону, яку було піднято по тривозі, затримала втікача та супроводили до зони митного контролю пункту пропуску «Бориспіль».

Що стало причиною такої поведінки стало зрозуміло згодом. Адже під час спільного огляду у зазначеного громадянина виявлено підроблену валюту у розмірі: 900 доларів США, 15 тисяч євро та 3,7 тисячі турецьких лір.

В ході опитування громадянин зізнався, що підроблену валюту придбав в Стамбулі у свого знайомого. А в Україну прямував нібито з метою купівлі автомобіля.

Представниками Національної поліції громадянина Киргизької Республіки затримано, складено протокол за ст. 199 ККУ (Придбання, перевезення, ввезення в Україну з метою збуту підроблених грошей, цінних паперів чи білетів державної лотереї), підроблену валюту вилучено та направлено на експертне дослідження.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси