Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Трьох порушників державного кордону та їхнього провідника затримали прикордонники Харківського загону
08/01/18 - 10:04

Учора ввечері прикордонники відділу «Козача Лопань» отримали інформацію від дільничного інспектора прикордонної служби про рух до кордону з РФ групи невідомих осіб

Учора ввечері прикордонники відділу «Козача Лопань» отримали інформацію від дільничного інспектора прикордонної служби про рух до кордону з РФ групи невідомих осіб. Вже за декілька хвилин прикордонний патруль спільно з дільничним на відстані 200 метрів від лінії держкордону затримали «мандрівників», які намагались незаконно перетнути рубіж на вихід з України. Двоє затриманих виявились громадянами Грузії, один – Азербайджану, супроводжував їх громадянин України.

Після фіксації ознак правопорушення даних осіб доставили до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів.

Стосовно грузинів та азербайджанця складено протоколи за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», а от нашому співвітчизнику доведеться нести відповідальність за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», відповідне повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення направлено до Національної поліції.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню