Сім’ї загиблого прикордонника Олександра Булаївського вручили державну нагороду

НАЗАД
15 березня 2024 15:45

За мужність, самовідданні дії, виявлені під час виконання службових завдань із забезпечення захисту державного кордону та територіальної цілісності України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено майора Олександра Булаївського.

Нагороду дружині та доньці загиблого прикордонника вручили заступник начальника Могилів-Подільського прикордонного загону з персоналу Федір Чікін та голова Вінницької районної державної адміністрації  Урдзік Віталій.

Життя Олександра обірвалось 31 січня 2023 року у Бахмуті. Ворог поцілив у автомобіль в якому слідували прикордонники. Всі загинули миттєво, а за кілька хвилин машина палала, немов смолоскип.

Олександр народився 29 квітня 1971 року на Вінниччині. У юності закінчив військове училище та проходив службу у Дніпропетровській області в м. П'ятихатки, у військовій частині на посаді заступника командира по технічному забезпеченню. Звільнившись зі служби, Олександр започаткував власну справу з ремонту автомобілів, якій і присвятив все своє життя.

З початку повномасштабного вторгнення росії, не чекаючи повістки з ТЦК, як справжній патріот, чоловік став на захист своєї Батьківщини, своїх рідних. Олександр у складі одного з підрозділів Могилів - Подільського прикордонного загону спочатку вибув на захист північних рубежів на Чернігівщину. А згодом вже обороняв позиції на Донеччині. Разом з побратимами пройшов чималий бойовий шлях, брав участь в багатьох запеклих боях та зіткненнях із ворогом під Бахмутом.

«Він був справжнім офіцером, мужньою, рішучою і водночас доброю, надзвичайно світлою людиною. «Батя», так між собою називали його підлеглі та побратими. Він дійсно для багатьох з нас був як батько. Кожному знаходив слова підтримки. Ніхто і ніколи не бачив Олександра пригніченим, усі завжди відчували його позитив. Це був справжній товариш, який завжди прийде на допомогу, чого б йому цього не коштувало», - згадують його побратими.

«Олександр понад усе любив і цінував сім'ю. Найкращий чоловік і неймовірний батько. У вільний час з родиною та друзями залюбки відпочивав та подорожував. Він любив життя, працював, досягав цілей, мріяв про онуків», - з сумом та болем ділиться дружина Ісса.

Олександру Булаївському наказом Голови Державної прикордонної служби України посмертно присвоєно військове звання «майор».

Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях і спогадах. Доземний уклін захиснику, шана та світла пам’ять!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси