Росіянин, перебуваючи незаконно в нашій країні, спробував накрастися українського лісу

НАЗАД
08 листопада 2020 10:30

Днями, реалізуючи оперативну інформацію, прикордонники відділу «Млачівка» Житомирського загону зупинили транспортний засіб вщерть завантажений деревиною.

Під час перевірки документів у 3-ох осіб, які перебували у вантажному мікроавтобусі, з’ясувалося, що жодних дозволів на ліс та його заготівлю у чоловіків не було. Окрім цього, один з правопорушників виявився громадянином Росії, який у відповідності до законодавства перевищив законні терміни перебування в Україні.

На місце правопорушення, неподалік селища Луговики, що на Київщині, охоронці кордону викликали співробітників поліції, які вилучили транспортний засіб та близько 3-ох кубометрів кругляку хвойної породи.

На громадянина РФ складено адміністративні документи за порушення ч.1 ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» рішення за якими приймуть фахівці Державної міграційної служби України.

Також прикордонники направили повідомлення до Нацполіції про виявлення в діях чоловіків ознак кримінальних правопорушень за ст. 185 ККУ «Крадіжка» та 246 ККУ «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».

Слідчі дії тривають.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси