Роботу КПВВ на межі з ТОТ Крим тимчасово припинено

НАЗАД
17 березня 2020 08:49

Для запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19 Уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополь та виїзду з неї.

Розпорядженням Кабінету Міністрів № 291-р роботу КПВВ на адмінмежі з півостровом призупинено до 3 квітня, якщо не буде прийняте інше рішення.

У ЦЕЙ ПЕРІОД ПРОПУСКАТИМУТЬ:

НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНУ ТЕРИТОРІЮ лише громадян України та членів їх сімей, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в  Автономній Республіці Крим або м. Севастополь, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ громадян України, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або м. Севастополя, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

Також пропускатимуть осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, а також їхні транспортні засоби, вантажі та інше майно.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси