«Rapid Trident-2020»: «Шквал» із Багірою прибули на міжнародні навчання

НАЗАД
03 вересня 2020 13:49

Спецпризначенці прикордонної комендатури швидкого реагування Кінологічного навчального центру ДПСУ прибули на міжнародні командно-штабні навчання із залученням військ «Rapid Trident-2020».

Вже вдруге прикордонний спецпідрозділ «ШКВАЛ» представляє Держприкордонслужбу у навчаннях, які триватимуть упродовж двох тижнів на базі Міжнародного Центру миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Перед початком активної фази навчань учасники пройдуть 14-денний карантин.

Разом із бійцями «ШКВАЛу» в строю чотирилапа напарниця Багіра, яка навчена на пошук зброї та вибухових речовин. Вона допомагатиме прикордонникам виконувати завдання, передбачені навчаннями.

Цьогоріч у навчаннях приймають участь близько 4 тисяч осіб. Окрім Збройних сил України та США, учасниками «Rapid Trident-2020» також стали військовослужбовці з Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі, Канади і Великої Британії.

Під час навчань бійці «ШКВАЛу» тренуватимуться з іноземними колегами протидіяти тероризму та зможуть поділитися власним досвідом, що набули під час участі в операції Об'єднаних сил на сході України.

Нагадаємо, Rapid Trident («Швидкий тризуб») – це військові навчання на території України з 2006 року в рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси