РФ суттєво уповільнила пропуск вантажівок з України

НАЗАД
03 листопада 2021 14:53

На сьогодні біля пункту пропуску «Гоптівка», що на Харківщині, скупчилося майже 200 вантажівок в черзі на виїзд на територію РФ.

Ще понад 60 вантажівок, які вже пройшли оформлення, знаходяться на території пункту пропуску та очікують дозволу на в’їзд у РФ. Періодично схожа ситуація спостерігається і перед пунктом пропуску «Бачівськ», що на Сумщині.

На даний час біля пункту пропуску «Гоптівка» прикордонники спільно зі співробітниками Національної поліції висилають додаткові прикордонні наряди, завданням яких є унеможливлення виникнення ситуацій, що загрожують безпеці дорожнього руху та забезпечення черговості перетинання державного кордону.

Таке скупчення відбувається через повільне оформленням вантажних транспортних засобів в російських пунктах пропуску «Нєхотєєвка» та «Троєбортноє». Так, через «Нєхотєєвку», що навпроти української «Гоптівки», росіяни пропускають до сотні вантажівок на добу. Свої дії вони аргументують технологічними схемами, хоча в минулому контролюючі органи РФ оформляли у цьому пункті пропуску по 150 і більше вантажівок на в’їзд з України.

Державна прикордонна служба України рекомендує врахувати відповідну інформацію учасникам міжнародних автоперевезень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси