Протиправні елементи не полишають спроб залякування прикордонників, які активно протидіють контрабандній діяльності

НАЗАД
25 травня 2019 10:28

Так, вчора до офіцера оперативно-розшукового підрозділу Західного регіонального управління, який повертався зі служби додому, в смт. Солотвино під’їхав легковий автомобіль української реєстрації з трьома невідомими особами.

Двоє з них, погрожуючи прикордоннику, намагалися застосувати фізичну силу та використали стосовно охоронця кордону газовий балончик сльозоточивої і подразнюючої дії. Правоохоронець, з метою самозахисту, здійснив попереджувальний постріл з пристрою для відстрілу гумових куль, після чого нападники втекли. У офіцера медики діагностували опіки слизових оболонок очей.

По даному факту до Національної поліції направлене повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

В ході вжитих заходів прикордонники, спільно зі співробітниками Національної поліції встановили та затримали усіх трьох фігурантів справи – місцевих жителів. Тривають слідчі дії.

Державна прикордонна служба України в черговий раз звертається до громадян з проханням: не перешкоджати законним діям персоналу відомства та не провокувати персонал, що перебуває на службі з охорони державного кордону до застосування спецзасобів і зброї.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси