Прикордонники завершили участь в українсько-американських військових навчаннях «Rapid Trident - 2021»

НАЗАД
02 жовтня 2021 08:30

Учора на Львівщині закінчилися українсько-американські військові навчання «Rapid Trident – 2021», у яких брала участь прикордонна комендатура швидкого реагування Ізмаїльського загону.

Протягом навчань прикордонники у взаємодії з силами сектору оборони та безпеки України та іноземними підрозділами відпрацьовували низку навчально-бойових задач з відбиття нападу противника та зайняття визначених рубежів. Завершальним етапом для спецпризначенців  стало взяття ділянки державного кордону під контроль та розгортання системи контрольних та режимних заходів. Усього до навчань було залучено понад 100 військовослужбовців та 20 одиниць техніки.

Перед здійсненням маршу військової колони з полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки із завершенням навчань прикордонників привітав їх співкерівник – полковник армії США Майкл Хансон.

«Прикордонники показали високий рівень навченості під час відпрацювання усіх елементів цих навчань. В вашій Конституції закріплено прагнення України вступити до НАТО. Йдіть цим шляхом, реформуйтеся», - резюмував навчання полковник Майкл Хансон.

Наприкінці заходів співкерівник навчань вручив заступнику начальника Ізмаїльського загону – коменданту прикордонної комендатури швидкого реагування полковнику Оресту Морозу сертифікати учасників українсько-американських військових навчаннь «Rapid Trident - 2021».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси