Прикордонники затримали 7 громадян з Пакистану та Бангладеш

НАЗАД
15 серпня 2018 11:20

Протягом минулої доби співробітники Держприкордонслужби затримали сім нелегальних мігрантів з Південної Азії.

Сьогодні вночі, реалізуючи надану оперативними підрозділами інформацію, військовослужбовці мобільної застави Мостиського загону в ході патрулювання місцевості затримали трьох осіб без документів. Зупинили порушників за декілька метрів від державного кордону. З їх слів, вони є громадянами Пакистану. Наразі затриманих доставлено до відділу прикордонної служби та проводяться фільтраційні заходи.

Крім того, учора у рамках проведення цільових профілактичних заходів «Мігрант» оперативними підрозділами прикордонного відомства спільно з співробітниками Національної поліції на території залізничного вокзалу Львова, також без документів, виявлено чотирьох іноземців. Всі вони стверджують, що мають громадянство Бангладеш.

На порушників складено протоколи за ст. 203 КУпАП та передано працівникам Державної міграційної служби України в Львівській області.

Варто зазначити, що з початку проведення цільових профілактичних заходів «Мігрант» Держприкордонслужбою спільно з іншими взаємодіючими органами складено більше 1240 адмінпротоколів за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Загалом накладено штрафів на загальну суму понад 11,1 мільйонів гривень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси