Прикордонники затримали 12 порушників біля кордону з Румунією та Угорщиною

НАЗАД
14 сiчня 2024 14:04

Впродовж доби прикордонники Мукачівського загону затримали 12 порушників кордону.

Двох чоловіків у ході реалізації інформації, наданої співробітниками оперативно-розшукового відділу, затримали прикордонники відділення «Ракош» на кордоні з Румунією. Затриманими виявились жителі Закарпаття та Київщини. Для перетину кордону чоловіки обрали гірську ділянку держрубежу.

Ще одного українця, який планував перетинати кордон з Румунією поза пунктами пропуску, затримали військовослужбовці відділення «Солотвино». На Закарпаття 20-річний чоловік приїхав з Харківщини. Про наміри молодика красномовно свідчили гермомішок зі змінним одягом, особистими речами та документами, до того ж одягнений він був у гідрокостюм, адже збирався долати Тису, якою пролягає українсько-румунський кордон.

Решту правопорушників прикордонники зупинили поблизу кордону з Угорщиною.

Зокрема прикордонні наряди відділу «Косино» затримали п’ятьох закарпатців та одного киянина. Військовослужбовці відділу «Лужанка» зупинили двох чоловіків, жителів Рівненщини та Кіровоградщини.

Крім того, сьогодні вранці прикордонники відділу «Вилок» дістали з Тиси 21-річного киянина, який під час спроби незаконно потрапити в Угорщину ледь не загинув.

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси