Прикордонники та поліцейські в місті Ізмаїл виявили цех з виготовлення контрафактного алкоголю

НАЗАД
19 листопада 2021 14:59

Учора оперативні співробітники Ізмаїльського загону та управління стратегічних розслідувань в Одеській області викрили підпільний цех з виготовлення контрафактної продукції у місті Ізмаїл.

В результаті санкціонованих обшуків, проведених у домоволодінні та мікроавтобусі, правоохоронці виявили понад 1,6 тонн сурогатного алкоголю (коньяк, горілка) та майже 6 тисяч пачок цигарок в асортименті без акцизних марок. Окрім цього, спільна група виявила обладнання для розливу підакцизних товарів та порожні ємності. Ділки мали намір реалізувати цю продукцію у місті Ізмаїл.

Заходи проводились в рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» та ч.1 ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» ККУ під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури. Тривають слідчі дії.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси