телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Прикордонники не погодилися на хабарі та відправили додому 5 іноземців-правопорушників
10/02/19 - 11:40

Співробітники Внутрішньої та власної безпеки ВВБ «Північ» Держприкордонслужби зафіксували учора спробу дачі неправомірної вигоди громадянином України інспектору прикордонної служби Луцького прикордонного загону.

Прибувши в автомобільний пункт пропуску «Городище», що на кордоні з Польщею, громадянин України намагався «вирішити питання» щодо пропуску через державний кордон свого племінника, громадянина Грузії. Встановлено, що під час свого прибуття в Україну іноземець перевищив термін свого перебування на 81 добу. Аби прикордонники все ж посприяли у пропуску його через кордон, громадянин України запропонував інспектору прикордонної служби 1500 гривень.  На таку пропозицію він отримав категоричну відмову від правоохоронців. А співробітники Внутрішньої  та власної безпеки за даним фактом направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Громадянину Грузії винесено рішення про відмову в пропуску через державний кордон та заборонено в'їзд на територію України терміном на 3 роки.

Крім того, минулої доби в пункті пропуску «Бориспіль» прикордонників іноземці намагалися підкупити ще чотири рази.

Як вже повідомлялося, спроба марокканця з пропозицією у 800 доларів США закінчилася для іноземця фіаско – його було затримано. А ще трьох іноземців – громадянина Ірану, громадянина Росії та громадянку Туреччини, які пропонували прикордонникам хабарі у розмірі 300 євро, 400 та 200 доларів відповідно  та від яких правоохоронці також категорично відмовилися, були не пропущені в Україну та повернуті зворотними рейсами.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню