телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Правоохоронці завадили ввезенню в Україну складових частин зброї
14/03/19 - 17:19

Прикордонники спільно з співробітниками СБУ, працівниками ДФС, під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури зупинили контрабанду складових частин зброї в Україну.

Прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління та Одеського загону, спільно з співробітниками СБУ, працівниками ДФС, під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури зупинили контрабанду складових частин зброї в Україну.

В ході поглибленого огляду одного з автомобілів, що ввозились в Україну з країн Північної Америки, правоохоронці виявили складові частини до вогнепальної зброї, які були приховані в його конструктивних особливостях.

В автівці зокрема було виявлено рамки до пістолетів різних моделей, затвори з ударними механізмами, стволи зі зворотними пружинами до пістолетів марки «Глок». Надалі було встановлено, що таку протиправну діяльність налагодив житель Кривого Рогу. Також в ході слідчих дій за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили пістолет марки «Кольт 1911», велику кількість пістолетних затворів, рамок, стволів, магазинів та інших елементів зброї.

Наразі чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 201 ККУ «Контрабанда». Тривають слідчі дії для встановлення усіх обставин злочину та притягнення до відповідальності причетних до оборудки осіб.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню