Правоохоронці блокували схему незаконного переправлення моряків через державний кордон до тимчасово анексованого Криму

НАЗАД
22 сiчня 2021 08:38

На виконання доручення та у взаємодії із органами Служби безпеки України сили Морської охорони долучилися до здійснення слідчих заходів.

У прилеглій зоні та в територіальному морі, виявляючи судна-фігуранти провадження, Морська охорона відстежувала їх маршрути і діяльність. Кілька суден зайшли до порту Чорноморськ.

У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконного переправлення людей через державний кордон та порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію, катери Морської охорони із групою силової підтримки від відділу спеціальних дій забезпечили доставку слідчих СБУ на судна та відсікли можливість несанкціонованого виходу суден з порту у випадку непокори.

Під час слідчих дій вилучено суднову документацію, комп’ютерну техніку і флеш-накопичувачі, договори, у тому числі укладені з резидентами РФ, майже 20 печаток приватних комерційних структур, документи щодо фрахту буксирів. Виявлені докази вказують на організацію групою компаній незаконних каналів направлення моряків на роботу в закритих портах України у тимчасово анексованому Криму.

Слідчі дії під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури тривають. Правоохоронці встановлюють всі обставини протиправної діяльності і повне коло причетних осіб.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси