Прапор України з Бахмута – на саміт НАТО: команда українських бігунів передала стяг на кордоні з Польщею друзям з Литви

НАЗАД
02 липня 2023 09:54

В пункті пропуску «Устилуг» учасники марафону «Піднімаю прапор за Україну в НАТО» передали український стяг литовським спортсменам.

На українсько-польському кордоні прикордонники зустріли учасників ультрамарафону, який 25 червня стартував у Києві. Спортсмени долали маршрут з прапором України, який отримали від українських військових з Бахмута. Зокрема, маршрут пролягав через Київщину, Житомирщину, Рівненщину та Волинь.

Учора біля пункту пропуску «Устилуг» команда українських бігунів передала стяг друзям з Литви. Вони доставлять український прапор до Вільнюса, де планують його підняти до саміту країн НАТО, який має відбутися 11 липня.

«Цією акцією ми хочемо привернути увагу світової спільноти до війни в Україні і наблизити її можливість стати 33-м членом Північноатлантичного альянсу НАТО. У Литві люди повісять українські прапори на будинки, на балкони, на мости, коли відбуватиметься саміт НАТО, щоб всі делегації бачили прапори по всіх дорогах, де вони їхатимуть», – зазначає організатор забігу Дамінікас Кубіліус.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси