Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Посли із США, Німеччини, Франції та Великої Британії побували в КПВВ «Золоте»
08/11/19 - 11:26

Під час візиту міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів про забезпечення безпеки на ділянці розведення військ.

Учора на ділянці розведення військ у зоні ООС у Луганській області побували помічник президента України Андрій Єрмак, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, начальник Генштабу Руслан Хомчак, тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсьен, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. Зокрема така робота Офісу Президента України та Уряду зумовлена основними векторами руху України для досягнення миру і стабільності та спрямована на детальне ознайомлення міжнародної спільноти зі складними умовами життя цивільного населення, в які їх поставила агресія Російської Федерації.

Під час візиту міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков серед іншого розповів про забезпечення безпеки на ділянці розведення військ.

«Ми провели всю підготовчу роботу, включно з оперативними навчаннями всіх наших служб для координації і злагодження в роботі. Ще 30 вересня ми презентувати панам послам рівень підготовки і технічного забезпечення наших сил на полігоні НГУ у селі Старе на Київщині. Там, зокрема, ми відпрацьовували координацію і єдине командування спільними операціями різних підрозділів системи МВС», - наголосив очільник МВС. Також Арсен Аваков зауважив, що прикордонники і міграційна служба мають всі можливості для забезпечення контролю перетину лінії розмежування на КПВВ.

Більш докладно про функціонування контрольного пункту в’їзду-виїзду «Золоте» розповів начальник Лисичанського прикордонного загону Іван Яблонський. Він відмітив, що цей контрольний пункт працює з 31 березня 2016 року та функціонує в односторонньому порядку, оскільки окупаційні війська блокують пропускні операції зі свого боку. Наразі тут здійснюється пропуск місцевих жителів населених пунктів Золотого, Катеринівки, Оріхового, Богуславського та Комишувахи, для яких КПВВ працює цілодобово.

Варто зазначити, що пріоритетною у роботі прикордонників є безпекова складова для цивільних осіб та недопущення переміщення зброї, боєприпасів, засобів терору та наркотичних речовин на контрольовану частину України. У зв’язку з цим, громадяни, які проживають між КПВВ та лінією розмежування, обов’язково проходять процедуру контролю.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню