телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Петро Цигикал відвідав у госпіталі пораненого на Донеччині прикордонника
15/04/19 - 15:26

Сьогодні Голова Державної прикордонної служби України прибув у Головний військово-медичний клінічний госпіталь прикордонного відомства, аби відвідати пораненого на Донеччині прикордонника.

Нагадаємо, прикордонник Краматорського загону, що організовував службу на блокпосту «Мар’їнка», був поранений в результаті обстрілу зі снайперської зброї проросійськими бойовиками 5 квітня.  

Очільник прикордонного відомства під час перебування в госпіталі побажав військовослужбовцю якнайшвидшого одужання та нагородив його відомчою відзнакою «За мужність в охороні Державного кордону». Голова Служби нагадав, що поранений офіцер проявив справжні героїзм та відвагу, захищаючи під час обстрілу в першу чергу мирних мешканців, а не своє життя. А тому колегія відомства також подала клопотання про нагородження військовослужбовця державною нагородою.

«На таких прикладах гартується бойовий дух молодих військовослужбовців, характер відомства», - зазначив Петро Цигикал. «Прикордонний колектив пишається вашим вчинком», - додав він.  

Окрім цього, нагороди отримав і медичний персонал, який професійно та оперативно виконав усі необхідні дії, які дали гарантію прикордоннику на швидке одужання. Усі лікарі та середній медичний персонал отримали грошову премію.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню