(ВІДЕО) Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк: «В рамках підготовки до запровадження безвізового режиму ЄС для України Держприкордонслужба виконала усі завдання»

НАЗАД
20 квiтня 2017 13:19

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» за участі заступника міністра внутрішніх справ України Вадима Трояна, першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка, заступника міністра внутрішніх справ начальник Департаменту Інтерполу

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» за участі заступника міністра внутрішніх справ України Вадима Трояна, першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка, заступника міністра внутрішніх справ начальник Департаменту Інтерполу та Європолу Нацполіції Василя Неволі відбувся брифінг щодо співпраці Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України з Інтерполом.

Результати реалізації Державною прикордонною службою України своїх правоохоронних повноважень суттєво зросли після того, як Держприкордонслужба в серпні 2015 року підключилася до бази даних Інтерполу.

Співробітники Держприкордонслужби під час заходів прикордонного контролю активно користуються базою даних Інтерополу, що дає можливість майже щоденно на кордоні викривати правопорушників, які знаходяться у міжнародному розшуку за злочини, вчинені як за межами України, так і всередині. Завдяки бази даних Інтерполу стало легше виявляти зловмисників, а основною перевагою розшукуваних Інтерполом для прикордонників є те, що злочинців можна зтримувати одразу при спробі перетнути кордон. 

«Попри війну та агресію з боку РФ, в Україні відбуваються серйозні трансформації та реформи. Наші пріоритети відповідають запитам сучасного суспільства: кібербезпека, боротьба з тероризмом та організованою злочинністю. Світ бачить у нас партнерів у цій спільній роботі. Загроза зі Сходу спонукає нас активніше інтегруватися у міжнародну безпекову систему та посилювати захист кордону», — наголосив заступник глави МВС Вадим Троян.

Він високо оцінив співпрацю Державної прикордонної служби України з Інтерполом.  За його словами, приєднання Державної прикордонної служби до бази даних Інтерполу стало ще одним кроком, який наблизив Україну до єдиного європейського безпекового простору. 

 «У  межах підготовки до запровадження безвізового режиму ЄС для України Держприкордонслужба виконала завдання по обладнанню пунктів пропуску засобами біометричного контролю та забезпечила доступ до баз даних Інтерполу», - зауважив під час брифінгу перший заступник голови Держприкордонслужби  Василь Серватюк.

Усього ж від початку підключення до бази даних Інтерполу – з 28 серпня 2015 року – співробітниками Держприкордонслужби фактично реалізовано понад 3,4 тисячі спрацювань, зокрема виявлено 2,6 тисяч осіб, 147 викрадених транспортних засобів та понад 700 викрадених або втрачених паспортних документів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси