Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Пасажири рейсів у Туреччину намагалися пересісти в літаки до країн Західної Європи
29/11/19 - 10:39

Трьох громадян Туреччини, які намагалися провернути афери з незаконного перетину кордону у пункті пропуску «Бориспіль», викрили співробітники Держприкордонслужби.

До подорожей, як з'ясувалось, іноземці ретельно готувались, адже придбали не тільки по два квитки у різні напрямки, а й підроблені паспорти.

Отож, турки, прибувши на прикордонний контроль, надали дійсні паспорти громадян Туреччини та попрямували на рейси до Стамбула. Однак задурити пильність прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» іноземцям не вдалось, бо охоронці кордону швидко викрили оборудки  та з’ясували, що насправді, використовуючи  підроблені паспортні документи громадян Італії та Іспанії, вони попрямували на рейси Бельгії, Швеції та Великобританії. Як стало відомо згодом, фальшиві документи горе-мандрівники придбали за 1 000, 5 000 та 7 000 євро.  Крім того, прикордонники встановили, що двоє із іноземців, хоч і прямували на різні рейси, між собою знайомі.  

Через протиправні дії, іноземців притягнули до адміністративної відповідальності. Також усім їм прикордонники заборонили в'їзд на територію України терміном на 3 роки.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню