Непідготовлений «біженець» – прикордонники Харківського загону затримали порушника держкордону

НАЗАД
21 сiчня 2018 12:20

Учора опівдні дільничний інспектор відділу «Стариця» Харківського загону отримав інформацію від місцевого жителя про виявлення підозрілої особи, яка рухалась з РФ в Україну

Учора опівдні дільничний інспектор відділу «Стариця» Харківського загону отримав інформацію від місцевого жителя про виявлення підозрілої особи, яка рухалась з РФ в Україну.

За декілька хвилин прикордонний наряд виявив та затримав громадянина Росії, який незаконно перетнув державний кордон.

Затриманий одразу ж звернувся до прикордонного наряду з заявою про отримання статусу біженця на території України. Та перш ніж розглядати прохання горе-мандрівника охоронці кордону встановили, що той потребує невідкладної медичної допомоги, адже він мав ознаки обмороження кінцівок.

Громадянина РФ негайно доставили до теплого приміщення та викликали карету швидкої.

За лічені хвилини до впс «Стариця» прибули медики Вовчанської ЦРЛ, які встановили діагноз: «Обмороження кінцівок рук та ніг». У супроводі військовослужбовців відділу прикордонної служби затриманого доставили до районної лікарні.

За фактом звернення громадянина РФ щодо отримання статусу біженця прикордонники поінформували Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області. Наразі ж дана особа перебуває на стаціонарному лікуванні під охороною.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси