Нелегали-ліванці зачепили сигнальну міну та пострибали у Західний Буг. Течія повернула їх в Україну

НАЗАД
27 вересня 2021 11:19

На Волині затримали незаконних мігрантів, які намагалися незаконно перетнути українсько-польський кордон.

Двоє іноземців, як згодом з’ясувалося – громадян Лівану, хотіли потрапити в Польщу через Західний Буг. При їх наближенні до річки спрацювала сигнальна міна прикордонників.

До місця спрацювання міни висунулася група реагування відділу прикордонної служби «Амбуків». А іноземці поспішили роздягатися та пливти на польський берег. Здоровий глузд взяв гору і ліванці з допомогою потужної течії повернулися на український берег, де їх зустріли співробітники Держприкордонслужби.

Як з’ясувалося, в Україну іноземці прибули встановленим порядком, а потім вирішили продовжити мандрівку в країни ЄС у незаконний спосіб. Оглянувши берег, військовослужбовці знайшли й речі затриманих, серед яких був і ліванський паспорт одного з чоловіків.

 Іноземців доставили до прикордонного підрозділу, де вони зізналися, що мали намір нелегально дістатися в Німеччину. Тепер  за спробу запливу через кордон на них чекає український суд, який має визначити міру відповідальності ліванців за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси