На українсько-словацькому кордоні правоохоронці завадили спробі торгівлі людьми

НАЗАД
22 травня 2017 17:02

Сьогодні у пункті пропуску «Малі Селменці» прикордонники оперативного підрозділу Західного регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУ НП у Закарпатській області запобігли спробі перемі

Сьогодні у пункті пропуску «Малі Селменці» прикордонники оперативного підрозділу Західного регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУ НП у Закарпатській області запобігли спробі переміщення двох дівчат за кордон з метою їх подальшої сексуальної експлуатації у країнах Європи.

Під час проходження прикордонного контролю оперативники затримали також громадянина України, який  намагався вивезти 20-річних українок до Словаччини. Незабаром, під час заходів документування злочину, відповідальність за який передбачена ст. 149 ККУ(«Торгівля людьми, або інша незаконна угода щодо передачі людини»), у селі Малі Селменці правоохоронці затримали ще двох чоловіків, громадян України та Словаччини, причетних до організації каналу торгівлі людьми.

Наразі тривають подальші слідчі дії та з’ясовуються всі обставини.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси