На кордоні «багатодітний татусь» не зміг назвати дату дня народження жодного із трьох дітей

НАЗАД
20 сiчня 2023 10:41

Прикордонники Львівського загону вкотре припинили спробу незаконного перетинання кордону за фальшивими документами.

58-річний уродженець Херсонщини прямував до Польщі рейсовим автобусом. Для проходження контролю чоловік надав інспектору прикордонної служби копії трьох нотаріально засвідчених свідоцтв про народження дітей. Окрім того, у його паспорт було внесено відомості про наявність трьох дітей віком 8, 11 та 15 років.

Під час перевірки у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності документів. А в результаті додаткового вивчення, охоронці кордону виявили низку ознак, що вказують на їх підробку. В ході бесіди «багатодітний батько» не зміг назвати дату народження жодного з дітей, в якому місті були видані їх документи та взагалі «забув», де знаходяться його діти. Згодом чоловік зізнався, що купив фальшивку у невідомих осіб для перетинання кордону.

За цим фактом до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Виявленого правопорушника прикордонники передали правоохоронцям.

Загалом з початку введення воєнного стану тільки прикордонники Львівського загону виявили понад 1 700 документів з ознаками підробок. По усіх випадках поінформовано співробітників Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси