На деокупованому прикордонні Чернігівщини виявили два схрони «подарунків» від ворога

НАЗАД
16 вересня 2022 10:18

Учора, під час антитерористичних контрдиверсійних заходів на Чернігівщині, виявили ще два схрони з боєприпасами, залишені загарбниками.

Відповідні заходи проводять представники Державної прикордонної служби України, СБУ, Нацполіції, Нацгвардії та вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Схрон із бойовими засобами ураження виявили у напівзруйнованій будівлі Ріпкинської територіальної громади. У ході огляду знайдено 17 кг пластиду, дві протипіхотні міни МОН-50, 75 електро-детонаторів до вибухівки.

Окрім того, у закинутій будівлі одного із населених пунктів Седнівської громади у схроні рашистів виявлено 80 бронебійно-запально-трасуючих набоїв калібру 12.7 мм, 12 набоїв калібру 23 мм до ЗУ-23, а також 120 набоїв калібру 5,45 мм.

В обох випадках поруч із виявленими боєприпасами знайдено й елементи одностроїв з символікою рф, що також підтверджує належність небезпечних сховків загарбникам з армії країни-агресора.

Після вивчення експертами, придатні боєприпаси будуть передані підрозділам Сил оборони України, а непридатні до використання знищать.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси