На честь героя-прикордонника Ігоря Присяжнюка пройшов чемпіонат України з веслувального марафону

НАЗАД
02 липня 2022 12:14

Проведення турніру присвячується веслувальнику, військовослужбовцю Могилів-Подільського прикордонного загону, який загинув на Сході України у 2014 році, Ігорю Присяжнюку.

З 2015 року найсильніші веслувальники України збираються, щоб помірятись силами, долаючи марафонські дистанції, а свої успіхи присвячують світлій пам’яті полеглого захисника кордонів України.

Ігор був багаторазовим чемпіоном України з веслування на дистанціях 1000 і 5000 метрів, майстром спорту України з веслування на байдарках і каное, членом Національної збірної України, учасником Чемпіонату світу з марафону 2012 р. в м. Римі.  У 2013 році брав участь у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту в Колумбії.

Загалом старший прапорщик Ігор Присяжнюк присвятив Держприкордонслужбі близько 20 років.

Традиційно умовний старт задавала дружина героя - Алла. Сьогодні ця тендітна жінка успішно продовжує спортивну справу свого чоловіка і по праву носить почесне звання «Майстер спорту з веслування на байдарках та каное».

Також на турнір організатори змагань запросили батьків прикордонника - Людмилу Федорівну і Василя Петровича Присяжнюків, та сина Максима.

Пам’ять про героя назавжди у наших серцях!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси