(ВІДЕО) На адмінмежі з Кримом російські окупанти продовжують використовувати аеростат

НАЗАД
23 липня 2016 11:49

Сьогодні близько 9 години прикордонний наряд відділу «Генічівськ» Бердянського загону зафіксував черговий факт підняття у повітря аеростату російсько-окупаційними військами. Використовують вони його в районної Арабатської стрілки, ймовірно, з метою відеос

Сьогодні близько 9 години прикордонний наряд відділу «Генічівськ» Бердянського загону зафіксував черговий факт підняття у повітря аеростату російсько-окупаційними військами. Використовують вони його в районної Арабатської стрілки, ймовірно, з метою відеоспостереження.

Ціль не рухома та піднята над тимчасово окупованою територією Криму, на відстані близько одного кілометра від адміністративної межі.

Як вже повідомлялося, на адмінмежі російські окупанти 22 липня близько 9 години підняли у повітря аеростат. У свою чергу співробітники Держприкордонслужби здійснивши повітряну розвідку зафіксували, що в носовій частині аеростату, ймовірно, встановлена камера, а його керування виконується дистанційно. Під літальним апаратом знаходилася група осіб на автомобілях. О 19.25 аеростат здійснив приземлення.

По даному факту проінформовано взаємодіючі підрозділи. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси