На Закарпатті офіцери Адміністрації Держприкордонслужби посилять охорону державного кордону

НАЗАД
27 липня 2018 10:39

Група офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби України вирушила сьогодні вранці на Закарпаття для посилення охорони державного кордону з країнами Європейського Союзу.

Рішення про продовження посилення цього напрямку прийняло керівництво Держприкордонслужби, адже за результатами оперативно-службової діяльності активізація протиправної діяльності, пов'язаної з переміщенням через державний кордон груп незаконних мігрантів, підакцизних товарів, у тому числі з використанням схованок, малої авіації, не зменшується.

«Це не перший виїзд офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби на посилення державного кордону з країнами ЄС. Як показали попередні результати посилень – кількість правопорушень, що пов’язані з протиправною діяльністю на державному кордоні під час ущільнення державних рубежів значно зменшується», - зауважив директор Департаменту охорони державного кордону генерал-майор Юрій Гресько.

Співробітники Адміністрації Держприкордонслужби заступлять на місця несення служби у складі прикордонних нарядів у дев’яти підрозділах на найбільш загрозливих напрямках та будуть виконувати завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть переправленню нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням, аби не допускати протиправних дій на державному кордоні України. 

Відмітимо, що наприкінці минулого року під час подібного посилення офіцери Адміністрації Держприкордонслужби прийняли безпосередню участь в несенні служби майже 600 прикордонних нарядів. За їх участі перевірено понад 400 км кордону, затримано за незаконне перетинання державного кордону – 23 особи, з яких 17 незаконних мігрантів. Крім того, затримано майже 20 тисяч пачок сигарет і товарів на суму 365 тисяч гривень, а в 5 випадках виявлено ознаки підготовки до вчинення протиправної діяльності.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси