Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) На Волині викрили осіб, які, ймовірно, причетні до незаконного позбавлення волі людей та їх катування
20/06/19 - 15:39

Затримано 4-х учасників злочинної схеми, яким оголошено підозри за статтями 146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» та 127 «Катування» КК України.

Оперативними співробітниками Північного регіонального управління Держприкордонслужби України у взаємодії з працівниками  Головного управління Національної поліції у Волинській області в рамках кримінального провадження, було отримано дані про вчинення групою осіб з числа жителів Волинської, Луганської та Київської областей злочинів, пов’язаних з незаконним позбавленням волі та катуванням осіб, серед яких також перебували іноземні громадяни.

З метою припинення вищезазначених злочинів, на підставі зібраних матеріалів, офіцерами оперативних підрозділів Держприкордонслужби України, спільно зі співробітниками відділу боротьби з торгівлею людьми ГУ НП у Волинській області, задокументовано протиправну діяльність групи осіб, щодо незаконного позбавлення волі громадян та їх можливого катування.

Встановлено, що фігуранти, з метою матеріального збагачення, та можливо незаконного заволодіння майном потерпілих, здійснювали примусове поміщення громадян України та іноземців до 2-х центрів на території Волинської області для проведення фіктивної медичної реабілітації.

Під час перебування у вказаних закладах особи, які були незаконно позбавлені волі зловмисниками, піддавались фізичному та психологічному тиску, катуванням, їм вводились препарати, ймовірно психотропної дії, що призводять до розладів психіки та подальшої недієздатності.

Учора в ході реалізації оперативних матеріалів, спільною міжвідомчою слідчо-оперативною групою, у складі співробітників Північного регіонального управління Держприкордонслужби та Головного управління Національної поліції у Волинській області, із залученням відомчих спецпідрозділів «Дозор» та «КОРД», проведено низку обшуків. В результаті, в приміщеннях вказаних закладів виявлено речові докази та близько 60 пацієнтів, з яких більше двадцяти вже заявили про їх незаконне позбавлення волі і катування та ідентифіковані, як жертви злочину.

Затримано 4-х учасників зазначеної злочинної схеми, яким оголошено підозри за статтями 146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» та 127 «Катування» КК України. На даний час тривають подальші слідчі дії в рамках досудового розслідування.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню