На Рівненщині прикордонники виявили приладдя для незаконного видобутку бурштину, пилораму та деревину

НАЗАД
15 вересня 2020 09:24

Правопорушення, що пов’язані з незаконним видобутком бурштину та обробкою деревини, виявили нещодавно співробітники оперативного підрозділу Житомирського прикордонного загону.

В рамках кримінального провадження, за процесуальним керівництвом Сарненської місцевої прокуратури, прикордонники провели санкціонований обшук в одному з прикордонних населених пунктів Зарічненського району Рівненської області.

Під час обшуків у складських приміщеннях громадянина України виявлено незареєстрованому пилораму, 28 м.куб деревини, зокрема сосни та вільхи, на які не було документів. Крім того, знайдено знаряддя для незаконного видобування каміння бурштину, зокрема металеві труби, підсаки, фільтри, знаряддя типу «шрайбер», 7 пожежних рукавів.

Виявлені речі вилучено, слідчі дії тривають.

Зазначимо, заходи проводились за повідомленням, яке направили оперативні співробітники Держприкордонслужби в рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками ст. 240 1 ККУ «Незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину».

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси