На Одещині прикордонники виявили громадян Бангладеш та Сирії з підробленими документами

НАЗАД
14 серпня 2021 12:23

У «Паланці» та в Одеському аеропорту під час перевірки документів у пасажирів прикордонники виявили фальшиві паспорти.

В одному випадку іноземець їхав до Молдови через пункт пропуску «Паланка». На контроль він надав паспорт громадянина України. Однак прикордонники Білгород-Дністровського загону під час перевірки з’ясували, що документ підроблений. Чоловік зізнався, що є вихідцем з Бангладеш. Після того, як його відрахували з університету та скасували посвідку на тимчасове проживання, він вирішив виїхати до країн ЄС у пошуках кращого життя. Аби здійснити свої наміри, колишній студент придбав закордонний паспорт за 6000 євро.

Іноземця через державний кордон не пропустили та доставили до прикордонного підрозділу. До Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за статтями 332 та 358 ККУ.

В іншому випадку в Одеському аеропорту під час оформлення рейсу з Берґамо один з пасажирів на контроль пред’явив ID-карту Великобританії. В інспектора виникли сумніви щодо дійсності документа. Як з’ясувалося згодом, «мандрівником» виявився громадянин Сирії, який також в пошуках кращого життя придбав карту в Лівані, аби дістатися Італії. «Фальшивка» коштувала йому 300$.

Для з’ясування всіх обставин особу затримано, підроблений документ вилучено, а до Нацполіції направлено повідомлення щодо виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси