На Харківщині викрито керівника волонтерської організації, який допомагав «ухилянтам» потрапити за кордон

НАЗАД
06 жовтня 2023 14:56

Днями у Харкові правоохоронці затримали «ділка», який сприяв переправленню осіб призовного віку через кордон (ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 35-річний підозрюваний – керівник громадської волонтерської організації, підшукував потенційних клієнтів призовного віку, які не мають законних підстав для виїзду з країни, та пропонував їм допомогу за грошову винагороду.

За внесення даних до інформаційної системи «Шлях» чоловік брав грошову винагороду у розмірі 2500 доларів США.

Під час отримання грошей від одного з клієнтів, зловмисника затримано. Підготовлений ним для передачі пакет документів для перетину кордону та грошову винагороду вилучено.

Відповідно до ухвали судді чоловік має утримуватись під вартою 60 діб з правом внесення застави у розмірі 214 720 гривень.

Заходи проводились спільною міжвідомчою групою, до якої увійшли оперативні співробітники Управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управління ДПСУ, співробітники Управління міграційної поліції ГУНП в Харківській області, під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси