На Харківщині прикордонники затримали іноземця, який незаконно переміщував пістолет та гранати

НАЗАД
11 сiчня 2023 13:41

Разом з побратимами з Сил оборони прикордонники дають гідну відсіч російському агресору, а також проводять контрольно-перевірочні заходи спрямовані на протидію незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

Днями, на одному з контрольних постів прикордонники зупинили для перевірки маршрутне таксі. Ним, як пасажир, слідував громадянин Азербайджану. Під час огляду багажу іноземця охоронці державних рубежів виявили дві гранати, пристрій для відстрілу гумових куль та мисливський ніж. Походження цих речей, азербайджанець пояснити відмовився.

Для прийняття подальшого правового рішення іноземця разом з виявленими предметами передали співробітникам Національної поліції.

Також зазначимо, що протягом грудня минулого року, на Харківщині, прикордонники спільно зі співробітниками Національної поліції припинили 8 спроб незаконного переміщення наркотичних речовин, загальною вагою понад 700 грамів, виявили три транспортні засоби, які перебували в розшуку та двох іноземців, які порушили правила перебування в Україні.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси