Морська охорона Держприкордонслужби продовжує реформування та модернізацію

НАЗАД
22 листопада 2018 10:01

Навчально-тренувальний загін морської охорони у місті Ізмаїл офіційно розпочав свою роботу в новому статусі. Відтепер це Навчальний центр Морської охорони Держприкордонслужби України.

У центрі збільшено навчальну потужність у 2 рази, є унікальний викладацький склад із фахівців, які добре знають морську науку і самі проходили службу у лавах морських прикордонників.

Зазначимо, програма підготовки фахівців Навчального центру зорієнтована саме на запити Морської охорони, враховуючи виклики та загрози сучасності, спираючись на досвід та стрімкий розвиток міжнародних інституцій у морській галузі.  

Саме тому тут постійно проводяться міжнародні тренінги із обміну досвідом найрізноманітніших напрямків діяльності - від оглядової роботи до управління маломірними плавзасобами - із колегами з Молдови, Румунії, Польщі, Туреччини та інших країн.

Для підготовки прикордонників, які охороняють морські рубежі України, у центрі буде продовжуватись нарощення рівня навчально-матеріальної бази, в тому числі рівень вивчення  англійської мови, який зорієнтовано безпосередньо на специфічну морську термінологію.

«В рамках реформування Морської охорони проводиться змістовна, практична трансформація всієї системи охорони морських та річкових кордонів. І починаємо ми з людей, з підготовки якісних фахівців. Саме тому, на базі навчально-тренувального загону розгорнуто Навчальний центр Морської охорони із перспективою зростання від підготовки молодшого персоналу за всіма морськими спеціальностями аж до виучки офіцерських кадрів Морської охорони», - зазначив начальник Регіонального управління морської охорони контр-адмірал Олег Костур.

Зауважимо, Навчальний центр морської охорони відмічається міжнародною спільнотою, як навчальний заклад європейського рівня з добротною матеріально-технічною базою, яку ефективно використовують, дбайливо утримують і поступово оновлюють, в тому числі, із залученням міжнародної технічної допомоги.

Також додамо, що перший випуск слухачів, які розпочинали навчання у навчально-тренувальному загоні, але зможуть називатися випускниками Навчального центру Морської охорони, відбудеться вже на початку 2019 року. Тоді ж і пройде набір перших курсантів в абсолютно новому статусі.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси