(ВІДЕО) Міністерство оборони США передало співробітникам Держприкордонслужби засоби військового радіозв’язку на 21 мільйон доларів

НАЗАД
28 квiтня 2017 12:30

Сьогодні за участі Президента України Петра Порошенка, посла США Марі Йованович, Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка співробітникам Держприкордонслужби вручено засоби військового радіозв’язку від Міністерства оборони США.

Сьогодні за участі Президента України Петра Порошенка, посла США Марі Йованович, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка співробітникам Держприкордонслужби вручено засоби військового радіозв’язку від Міністерства оборони США.

Прилади радіозв`язку надані в рамках спільного з Урядом США проекту Міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможностей Державної прикордонної служби України». Всього було вручено 569 комплектів виробництва компанії HARRIS різних типів на суму 21 мільйон доларів США.

Радіостанції, серед яких стаціонарні, автомобільні, ранцеві та портативні, будуть встановлені на кораблях (катерах) морської охорони, постах технічного спостереження, розміщені у підрозділах охорони державного кордону в зоні АТО та надані мобільним підрозділам. Крім того, вони надаватимуться особовому складу прикордонних нарядів за мінімальною необхідністю.

Ці радіостанції дозволять організувати захищений телефонний радіозв'язок, як між підрозділами Держприкордонслужби, так і взаємодії із Збройними силами України та Національною гвардією, канали передачі даних для обміну оперативною інформацією між органами та підрозділами Держприкордонслужби у «Тактичному чаті» та роботу системи радіозв'язку ДПСУ в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби.

Виступаючи перед прикордонниками, Президент України Петро Порошенко подякував охоронцям кордону за службу та вручив правоохоронцям та членам їх сімей - учасникам АТО, а також учасникам першої хвилі «Нового обличчя кордону», ключі від 54 однокімнатних та 12 двокімнатних квартир у нещодавно збудованому триповерховому будинку в місті Борисполі.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси